Archiwum

Szkolenia Adeptów Elektrofizjologii - szczegóły

 

Gdańsk, dnia 22-01-2007

Szanowni Państwo

Mam przyjemność poinformować o szczegółach rozpoczętego w 2006 r. programu Szkolenia Adeptów Elektrofizjologii. Program ten jest koordynowany przez Akademickie Centrum Kliniczne Akademii Medycznej w Gdańsku, we współpracy z Sekcją Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w ramach Narodowego Programu Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2006-2008.

Osoby biorące udział w szkoleniu zostały zgłoszone przez ośrodki macierzyste, które startowały do ogłoszonego w 2006 r. konkursu. Przedmiotem konkursu były miejsca na szkolenie w zakresie elektroterapii prowadzone w ośrodkach posiadających najwyższy poziom akredytacji Sekcji Rytmu Serca PTK. Ogółem przyznano 21 miejsc, które rozdysponowane zostały na 12 ośrodków. Adepci, mając całkowitą swobodę wyboru, rozpoczęli szkolenie w 8 upoważnionych ośrodkach.

W załączeniu przedstawiamy listę adeptów biorących udział w szkoleniu wraz z nazwami ośrodków, w których szkolenie jest prowadzone, z uwzględnieniem nazwisk osób szkolących.

Łączę wyrazy szacunku,

Dr hab. n med. Andrzej Lubiński

Przewodniczący Zarządu Sekcji Rytmu Serca
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego


Do pobrania

Lista adeptów biorących udział w szkoleniu
Plik MS Excel (XLS), rozmiar 20 Kb

© od 2006 dla Sekcji Rytmu Serca PTK

Kontakt

Projekt, redakcja i hosting:

Poznaj 2KMM.